Instagram to platforma na której można w łatwy sposób zarabiać,.Żeby zarabiać trzeba zostać influencerem i wrzucać posty sponsorowane. Do zarabiania na Instagramie służy wiele aplikacji na których trzeba spełniać wymagania. W aplikacji indahash, którą polecam trzeba mieć minimum 300 fallowersów, minimum 40 wrzuconych postów i aktywność pod postami czyli komentarze i like.

Zbieranie fanów którzy będą lubili nasze zdjęcia może trochę potrwać co może spowodować że to się nam poprosi znudzi. Jednak jest o wiele prostszy i szybszy sposób. Można to wszystko kupić w niedużej cenie. Opłaca się to bardzo ponieważ zaoszczędzimy wiele czasu, a jak wiadomo czas to pieniądz i od razu będziemy mogli się cieszyć przyjemnym zarabianiem bez większego wysiłku. Ludzie którzy będą ciebie obserwować to 100 procent prawdziwych ludzi z różnych zakątków świata. A,że są to realne osoby w pewnym momencie mogą przestać ciebie obserwować jeśli nie spodoba im się twoje konto.

Rodzaje platform do zarabiania:


Indahash -serwis założony przez polkę, działa w nim ponad 215 941 influencerów. Proces promowania wygląda tak, że firma wybiera Instagramerów do swojej kampanii, tworzy opis (ustala #hashtagi oraz @tagi pod kampanie), Instagramerzy dostają powiadomienie o nowej kampanii i zaczynają ją promować, moderatorzy akceptują wpisy, a Ty zarabiasz na insta!Tapinfluence-jest świetnym narzędziem dla międzynarodowych twórców z Instagrama, którzy szukają okazji na sponsorowane treści. Możesz utworzyć profil, który opisuje Ciebie oraz rodzaj Twoich treści, a firmy zainteresowane współpracą zaproszą Cię do swoich programów
partnerskich.

Ifluenz-to kolejne proste w obsłudze narzędzie (międzynarodowe!), dzięki któremu możesz szukać ciekawych kampanii tworzonych przez różne marki oraz promować te, które Ci się spodobają.

  • Whitepress.pl-polski serwis dla influencerów z bardzo dużą bazą firm zainteresowanych współpracą z influencerami. Polski support, szybko rozrastająca się baza klientów. Dodajemy tam swój profil, a następnie promujemy marki, które się do nas zgłoszą. Można odmówić promowania marki jeżeli nam nie pasuje.

Leave a comment